Priateľský futbalový zápas vo Veľkých Kapušanoch 2021

19. August 2021 um 16:52:00

Počas tohto leta, sme navštívili našich spolu služobníkov, miništrantov v Pavlovciach nad Uhom, kde sme si proti nimi zahrali priateľský futbalový zápas. Po zápase sme sa dohodli na odvete už u nás doma vo Veľkých Kapušanoch. Preto dnes 19.8. k nám zavítali pán kaplán Rastislav Gönci so svojimi miništrantmi. Stretnutie sme začali svätou omšou o 9:30, po ktorej sme sa presunuli na mestské futbalové ihrisko. Napriek malému počtu Kapušianskych miništrantov sa naši chlapci držali statočne a po prebojovaných dvoch polčasoch po 30minút zápas skončil remízou 15:15. Víťaz však predsa musí byť a preto sme zápas rozhodli priamymi kopmi v ktorých zvíťazili chlapci z Pavloviec 4:2. Po zápase sme sa posilnili a obe tímy sa rozišli v pokoji. Aj touto cestou ďakujeme našim chlapcom aj chlapcom z Pavloviec na Uhom aj všetkým, ktorí pomáhali s organizáciou.